SA Elva Laste- ja Perekeskus
Järve 1
61504 Elva
Tel. 5866 4222
E-post: lastejaperekeskus@elva.ee
FB: SA Elva Laste-ja Perekeskus

Juhataja
Gerda Kiipli-Hiir
Tel. 5374 9121
E-post: gerda.kiipli@elva.ee

Teenuste juht
Jaana Unt
Tel. 5749 5499
E-post: jaana.unt@elva.ee

Sotsiaaltöötaja
Tiina Kivirüüt
Tel. 5917 9455
E-post: tiina.kiviruut@elva.ee

Raamatupidaja
Terje Lainoja
Tel. 5866 4222
E-post: terje.lainoja@elva.ee

Kontori assistent
Maria-Kristiina Frei
Tel. 5866 4222
E-post: maria-kristiina.frei@elva.ee

Peremaja „Männipesa“ (Järve tn)
Tel. 5348 5690
E-post: mannipesa@elva.ee

Peremaja „Männimaja“ (Järve tn)
Tel. 5323 9439
E-post: mannimaja@elva.ee

Peremaja „Kaasiku“ (Kase tn)
Tel. 5866 4221
E-post: kaasiku@elva.ee

Peremaja „Õnnetriinud“ (Kase tn)
Tel. 5308 8429
E-post: onnetriinud@elva.ee

Noortekorter (Kirde tn)
Tel. 5866 8118
E-post: noortekorter@elva.ee

Poistekorter (Kesk tn)
Tel. 5332 3768
E-post: poistekorter@elva.ee

Järve Lasteaed
Direktor Alina Pill
Tel. 5198 7038
E-post: alina.pill@elva.ee